domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LP5951MGX-2.8/NOPB
LP5951MGX-2.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP5951MGX-2.8/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP5951MGX-2.8/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-5
(v amerických dolarech)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Part Number LP5951MGX-2.8/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 258773 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 150mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.8V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 5.5V Dodavatel zařízení Package SC-70-5
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 296-37402-2
LP5951MGX-2.8/NOPB-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SC-70-5 Proud - Supply (Max) 70µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 55µA Current - Výstup 150mA