domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LP5952LC-1.2
LP5952LC-1.2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP5952LC-1.2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP5952LC-1.2
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.2V 350MA 6-USON
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5616 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LP5952LC-1.2 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.2V 350MA 6-USON Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5616 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.25V @ 350mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.2V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 4.5V Dodavatel zařízení Package 6-USON (2x2)
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-UFDFN
PSRR 80dB ~ 64dB (10Hz ~ 100kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 350mA 6-USON (2x2) Proud - Supply (Max) 100µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 28µA Current - Výstup 350mA