MAX86900EVSYS#
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAX86900EVSYS# s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAX86900EVSYS# |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Popis | EVAL KIT FOR MAX86900 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | MAX86900EVSYS# | Výrobce | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Popis | EVAL KIT FOR MAX86900 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5764 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Vývojové desky, sady, programátory | Napětí - Supply | - |
| Využívány IC / Part | MAX86900 | dodávané Obsah | Board(s) |
| Série | - | Typ senzoru | - |
| Citlivost | - | Dosah | - |
| Rozhraní | - | Embedded | - |
| Detailní popis | MAX86900 - Sensor Evaluation Board |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MAX868EUB+ - Výrobci:
Maxim Integrated - Popis:
IC REG SWITCHD CAP INV 10UMAX - Na skladě:
- Část#:
MAX8698CEWO+T - Výrobci:
Maxim Integrated - Popis:
SENSOR RED/IR LED 42WLP - Na skladě:
43449
MAX86K900B - Výrobci:
Vishay Precision Group - Popis:
RES 86.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Na skladě: