MAX86902EFD+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAX86902EFD+T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAX86902EFD+T |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Popis | SENSOR RED/IR LED OESIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | MAX86902EFD+T | Výrobce | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Popis | SENSOR RED/IR LED OESIP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 28161 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Dodavatel zařízení Package | - |
| Série | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | Typ montáže | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | Optical Sensor |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MAX86902EFD+ - Výrobci:
Maxim Integrated - Popis:
SENSOR RED/IR LED OESIP - Na skladě:
31069
- Část#:
MAX86K900B - Výrobci:
Vishay Precision Group - Popis:
RES 86.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Na skladě: