domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 24LC64F-I/ST
24LC64F-I/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 24LC64F-I/ST s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 24LC64F-I/ST
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8TSSOP
(v amerických dolarech)
900 pcs
Product parameter
Part Number 24LC64F-I/ST Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 145728 pcs Datový list 24(AA,LC,FC)64F
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, 5ms
Napětí - Supply 2.5 V ~ 5.5 V Technika EEPROM
Dodavatel zařízení Package 8-TSSOP Série -
Obal Tube Paket / krabice 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ostatní jména 24LC64FIST Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Typ paměti Non-Volatile Velikost paměti 64Kb (8K x 8)
Paměťové rozhraní I²C Formát paměti EEPROM
Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP Frekvence hodin 400kHz