domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 24LC64FT-I/MS
24LC64FT-I/MS
24LC64FT-I/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 24LC64FT-I/MS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 24LC64FT-I/MS
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8MSOP
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number 24LC64FT-I/MS Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8MSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 150496 pcs Datový list 24(AA,LC,FC)64F
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, 5ms
Napětí - Supply 2.5 V ~ 5.5 V Technika EEPROM
Dodavatel zařízení Package 8-MSOP Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ paměti Non-Volatile
Velikost paměti 64Kb (8K x 8) Paměťové rozhraní I²C
Formát paměti EEPROM Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-MSOP
Frekvence hodin 400kHz Číslo základní části 24LC64F