domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 25LC256-H/SN
25LC256-H/SN
25LC256-H/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25LC256-H/SN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 25LC256-H/SN
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 256K SPI 5MHZ 8SOIC
(v amerických dolarech)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number 25LC256-H/SN Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 256K SPI 5MHZ 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77679 pcs Datový list 25LCzzz(z) Family
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, 6ms
Napětí - Supply 2.5 V ~ 5.5 V Technika EEPROM
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Obal Tube Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Typ paměti Non-Volatile
Velikost paměti 256Kb (32K x 8) Paměťové rozhraní SPI
Formát paměti EEPROM Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 5MHz 8-SOIC
Frekvence hodin 5MHz Číslo základní části 25LC256