domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > 25LC256T-E/ST
25LC256T-E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25LC256T-E/ST s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 25LC256T-E/ST
Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 256K SPI 10MHZ 8TSSOP
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number 25LC256T-E/ST Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 256K SPI 10MHZ 8TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85157 pcs Datový list 25AA256, 25LC256
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, 5ms
Napětí - Supply 2.5 V ~ 5.5 V Technika EEPROM
Dodavatel zařízení Package 8-TSSOP Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ paměti Non-Volatile
Velikost paměti 256Kb (32K x 8) Paměťové rozhraní SPI
Formát paměti EEPROM Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
Frekvence hodin 10MHz Číslo základní části 25LC256