ATSAMR21E18A-MFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATSAMR21E18A-MFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATSAMR21E18A-MFT |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ATSAMR21E18A-MFT | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 18042 pcs | Datový list | ATSAMR21E,G SummarySAM R21E,G Datasheet |
| Kategorie | RF / IF a RFID | Napětí - Supply | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Typ | TxRx + MCU | Série | SMART™ SAM R21 |
| Sériová rozhraní | I²C, SPI, UART, USART, USB | Citlivost | -99dBm |
| RF Rodina / Standardní | General ISM > 1GHZ | Protokol | - |
| Power - Výstup | 4dBm | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 32-VFQFN Exposed Pad | Ostatní jména | ATSAMR21E18A-MFTTR |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Modulace | O-QPSK | Velikost paměti | 256kB Flash, 32kB SRAM |
| GPIO | 16 | Frekvence | 2.4GHz |
| Detailní popis | IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad | Rychlost dat (Max) | 250kbps |
| Proud - Vysílací | 7.2mA ~ 13.8mA | Aktuální - přijímání | 11.3mA ~ 11.8mA |