ATSAMR21E18A-MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATSAMR21E18A-MU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATSAMR21E18A-MU |
|---|---|
| Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
| Popis | IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 25 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | ATSAMR21E18A-MU | Výrobce | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 21489 pcs | Datový list | ATSAMR21E,G SummarySAM R21E,G Datasheet |
| Kategorie | RF / IF a RFID | Napětí - Supply | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Typ | TxRx + MCU | Série | SMART™ SAM R21 |
| Sériová rozhraní | I²C, SPI, UART, USART, USB | Citlivost | -99dBm |
| RF Rodina / Standardní | General ISM > 1GHZ | Protokol | - |
| Power - Výstup | 4dBm | Obal | Tray |
| Paket / krabice | 32-VFQFN Exposed Pad | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) | Modulace | O-QPSK |
| Velikost paměti | 256kB Flash, 32kB SRAM | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | GPIO | 16 |
| Frekvence | 2.4GHz | Detailní popis | IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Rychlost dat (Max) | 250kbps | Proud - Vysílací | 7.2mA ~ 13.8mA |
| Aktuální - přijímání | 11.3mA ~ 11.8mA |