APTGF100A120T3WG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGF100A120T3WG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APTGF100A120T3WG |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | IGBT NPT PHASE 1200V 130A SP3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | APTGF100A120T3WG | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | IGBT NPT PHASE 1200V 130A SP3 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5667 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 1200V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 3.7V @ 15V, 100A | Dodavatel zařízení Package | SP3 |
| Série | - | Power - Max | 657W |
| Paket / krabice | SP3 | Provozní teplota | - |
| NTC termistor | Yes | Typ montáže | Chassis Mount |
| Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 6.5nF @ 25V | Vstup | Standard |
| Typ IGBT | NPT | Detailní popis | IGBT Module NPT Half Bridge 1200V 130A 657W Chassis Mount SP3 |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 250µA | Proud - Collector (Ic) (Max) | 130A |
| Konfigurace | Half Bridge |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
APTFGP2VTR - Výrobci:
APEM Inc. - Popis:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V - Na skladě:
- Část#:
APTFGP1VTR - Výrobci:
APEM Inc. - Popis: