APTGF150A60T3AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGF150A60T3AG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APTGF150A60T3AG |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | MOD IGBT NPT 600V 230A SP3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | APTGF150A60T3AG | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | MOD IGBT NPT 600V 230A SP3 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4534 pcs | Datový list | APTGF150A60T3AG |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 600V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.5V @ 15V, 200A | Dodavatel zařízení Package | SP3 |
| Série | - | Power - Max | 833W |
| Paket / krabice | SP3 | Provozní teplota | - |
| NTC termistor | Yes | Typ montáže | Chassis Mount |
| Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 9nF @ 25V | Vstup | Standard |
| Typ IGBT | NPT | Detailní popis | IGBT Module NPT Half Bridge 600V 230A 833W Chassis Mount SP3 |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 350µA | Proud - Collector (Ic) (Max) | 230A |
| Konfigurace | Half Bridge |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
APTGF150A120T3AG - Výrobci:
Microsemi - Popis:
POWER MOD IGBT NPT PHASE LEG SP3 - Na skladě:
- Část#:
APTGF150DU120TG - Výrobci:
Microsemi - Popis:
IGBT MODULE NPT DUAL 1200V SP4 - Na skladě: