domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - IGBT - moduly > APTGT35A120D1G
APTGT35A120D1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGT35A120D1G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number APTGT35A120D1G
Výrobce Microsemi
Popis IGBT MOD TRENCH PHASE LEG D1
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number APTGT35A120D1G Výrobce Microsemi
Popis IGBT MOD TRENCH PHASE LEG D1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5580 pcs Datový list
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 1200V
VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.1V @ 15V, 35A Dodavatel zařízení Package D1
Série - Power - Max 205W
Paket / krabice D1 Provozní teplota -
NTC termistor No Typ montáže Chassis Mount
Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V Vstup Standard
Typ IGBT Trench Field Stop Detailní popis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 55A 205W Chassis Mount D1
Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 5mA Proud - Collector (Ic) (Max) 55A