domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - IGBT - moduly > APTGT35X120T3G
APTGT35X120T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGT35X120T3G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number APTGT35X120T3G
Výrobce Microsemi
Popis IGBT MOD TRENCH 3PH BRIDGE SP3
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number APTGT35X120T3G Výrobce Microsemi
Popis IGBT MOD TRENCH 3PH BRIDGE SP3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1590 pcs Datový list Power Products CatalogAPTGT35X120T3G
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 1200V
VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.1V @ 15V, 35A Dodavatel zařízení Package SP3
Série - Power - Max 208W
Paket / krabice SP3 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Yes Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V
Vstup Standard Typ IGBT Trench Field Stop
Detailní popis IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 55A 208W Chassis Mount SP3 Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 250µA
Proud - Collector (Ic) (Max) 55A Konfigurace Three Phase Inverter