APTGT400DU120G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APTGT400DU120G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APTGT400DU120G |
|---|---|
| Výrobce | Microsemi |
| Popis | IGBT TRENCH DUAL SRC 1200V SP6 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | APTGT400DU120G | Výrobce | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Popis | IGBT TRENCH DUAL SRC 1200V SP6 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 553 pcs | Datový list | Power Products CatalogAPTGT400DU120G |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 1200V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.1V @ 15V, 400A | Dodavatel zařízení Package | SP6 |
| Série | - | Power - Max | 1785W |
| Paket / krabice | SP6 | Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC termistor | No | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 32 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 28nF @ 25V |
| Vstup | Standard | Typ IGBT | Trench Field Stop |
| Detailní popis | IGBT Module Trench Field Stop Dual, Common Source 1200V 560A 1785W Chassis Mount SP6 | Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 750µA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 560A | Konfigurace | Dual, Common Source |