MGJ6T05F24MC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MGJ6T05F24MC-R7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MGJ6T05F24MC-R7 |
|---|---|
| Výrobce | Murata Power Solutions |
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 23 pcs | 46 pcs | 69 pcs | 115 pcs | 575 pcs |
Product parameter
| Part Number | MGJ6T05F24MC-R7 | Výrobce | Murata Power Solutions |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5518 pcs | Datový list | MGJ6 FB Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | 24V | Napětí - Výstup 2 | 24V |
| Napětí - Výstup 1 | 24V | Napětí - Izolace | 5.7kV |
| Napětí - vstup (Min) | 4.5V | Napětí - vstup (Max) | 9V |
| Typ | Isolated Module | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 1.63" L x 0.89" W x 0.56" H (41.5mm x 22.6mm x 14.1mm) | Série | MGJ6 |
| Příkon (W) | 6W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 9-SMD Module | Ostatní jména | 811-3429-2 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (With Derating) | Počet výstupů | 3 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Funkce | Remote On/Off | Účinnost | 80% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 3 Output 24V 24V 24V 62.5mA, 62.5mA, 125mA 4.5V - 9V Input | Proud - výstup (Max) | 62.5mA, 62.5mA, 125mA |