MGJ6T12F24MC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MGJ6T12F24MC-R7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MGJ6T12F24MC-R7 |
|---|---|
| Výrobce | Murata Power Solutions |
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 23 pcs | 46 pcs | 69 pcs | 115 pcs | 575 pcs |
Product parameter
| Part Number | MGJ6T12F24MC-R7 | Výrobce | Murata Power Solutions |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5937 pcs | Datový list | MGJ6 FB Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | 24V |
| Napětí - Výstup 2 | 24V | Napětí - Výstup 1 | 24V |
| Napětí - Izolace | 5.2kV | Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 18V | Typ | Isolated Module |
| Dodavatel zařízení Package | - | Velikost / Rozměry | 1.63" L x 0.89" W x 0.56" H (41.5mm x 22.6mm x 14.1mm) |
| Série | MGJ6 | Příkon (W) | 6W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 9-SMD Module |
| Ostatní jména | 811-3263-2 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet výstupů | 3 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | SCP, UVLO |
| Účinnost | 84% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 3 Output 24V 24V 24V 62.5mA, 62.5mA, 125mA 9V - 18V Input |
| Proud - výstup (Max) | 62.5mA, 62.5mA, 125mA | Aplikace | ITE (Commercial), Medical |