IS15ABCP4E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IS15ABCP4E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IS15ABCP4E |
|---|---|
| Výrobce | NKK Switches |
| Popis | SMARTSWITCH STD LED YELLOW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | IS15ABCP4E | Výrobce | NKK Switches |
|---|---|---|---|
| Popis | SMARTSWITCH STD LED YELLOW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4986 pcs | Datový list | IS15ABCP4ESmartSwitch Catalog |
| Kategorie | Spínače | Oblast zobrazení | 15.0mm L x 10.8mm W |
| Typ | Pushbutton, LCD | Cestovní Rozsah | 1.8mm |
| styl koncovky | PC Pin | přepínač Funkce | Off-Mom |
| Napájení | 3.0 ~ 5.5VDC | Styl | Standard |
| Série | SmartSwitch® | pixel Format | 36 x 24 |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | 0°C ~ 40°C |
| provozní síla | 224gf | Typ montáže | Through Hole |
| LED vpřed napětí | 2.2VDC | LED Forward Current | 15mA |
| LED Color | Yellow, Super Bright | face Velikost | 23.13mm L x 20.59mm W |
| Zobrazovací mód | Yellow, STN Positive | Detailní popis | Programmable Display Switch Pushbutton, LCD SPST-NO 0.1A @ 12VDC Through Hole |
| Kontakt Rating @ Napětí | 0.1A @ 12VDC | Obvod | SPST-NO |