IS15ABFP4RGB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IS15ABFP4RGB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IS15ABFP4RGB |
|---|---|
| Výrobce | NKK Switches |
| Popis | SMARTSWITCH STD 12V RED/GRN/BLU |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | IS15ABFP4RGB | Výrobce | NKK Switches |
|---|---|---|---|
| Popis | SMARTSWITCH STD 12V RED/GRN/BLU | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4630 pcs | Datový list | IS15ABFP4RGB |
| Kategorie | Spínače | Oblast zobrazení | 15.0mm L x 10.8mm W |
| Typ | Pushbutton, LCD | Cestovní Rozsah | 1.8mm |
| styl koncovky | PC Pin | přepínač Funkce | Off-Mom |
| Napájení | 3.0 ~ 5.5VDC | Styl | Standard |
| Série | SmartSwitch® | pixel Format | 36 x 24 |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 360-2332 |
| Provozní teplota | 0°C ~ 40°C | provozní síla | 224gf |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | LED vpřed napětí | 2.1, 3.3, 3.3VDC |
| LED Forward Current | 10, 10, 10mA | LED Color | Red - Green - Blue |
| face Velikost | 23.13mm L x 20.59mm W | Zobrazovací mód | Black and White, FSTN Positive |
| Detailní popis | Programmable Display Switch Pushbutton, LCD SPST-NO 0.1A @ 12VDC Through Hole | Kontakt Rating @ Napětí | 0.1A @ 12VDC |