domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Zener - Single > BZX84W-B13F
BZX84W-B13F
BZX84W-B13F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BZX84W-B13F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number BZX84W-B13F
Výrobce Nexperia
Popis BZX84W-B13/SOT323/SC-70
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number BZX84W-B13F Výrobce Nexperia
Popis BZX84W-B13/SOT323/SC-70 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1557840 pcs Datový list BZX84W Series
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Zener (nom) (Vz) 13V
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 900mV @ 10mA Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package SC-70 Série Automotive, AEC-Q101
Power - Max 40W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice SC-70, SOT-323 Ostatní jména 1727-8252-1
Provozní teplota 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Impedance (Max) (ZZT) 30 Ohms Detailní popis Zener Diode 13V 40W ±2% Surface Mount SC-70
Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 8V