BZX84W-B22F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit BZX84W-B22F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | BZX84W-B22F |
|---|---|
| Výrobce | Nexperia |
| Popis | BZX84W-B22/SOT323/SC-70 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | 30000 pcs | 50000 pcs | 100000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | BZX84W-B22F | Výrobce | Nexperia |
|---|---|---|---|
| Popis | BZX84W-B22/SOT323/SC-70 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3187436 pcs | Datový list | BZX84W Series |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 22V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 900mV @ 10mA | Tolerance | ±2% |
| Dodavatel zařízení Package | SC-70 | Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Power - Max | 40W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | SC-70, SOT-323 | Ostatní jména | 1727-8257-2 934660403135 |
| Provozní teplota | 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 55 Ohms | Detailní popis | Zener Diode 22V 40W ±2% Surface Mount SC-70 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 50nA @ 15.4V |