TVX1C100MAD1LS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TVX1C100MAD1LS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TVX1C100MAD1LS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 16V AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | TVX1C100MAD1LS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 16V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm) | Série | TVX |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Axial, Can |
| Ostatní jména | 493-14315-1 | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 10µF |