TVX1C221MAD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TVX1C221MAD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TVX1C221MAD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TVX1C221MAD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm) | Série | TVX |
| Ripple Current @ Low Frequency | 260mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 390mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 220µF | Aplikace | General Purpose |