UPM1C222MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPM1C222MHD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPM1C222MHD |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL |
Product parameter
| Part Number | UPM1C222MHD | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 165726 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | UPM |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.8A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.01A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | 493-11117 UPM1C222MHD-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 21 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 28 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 1.319" (33.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 2200µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
UPM1C222MHD6TN - Výrobci:
Nichicon - Popis:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL - Na skladě: