UPM1C271MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UPM1C271MPD1TA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UPM1C271MPD1TA |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UPM1C271MPD1TA | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 405169 pcs | Datový list | Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | UPM |
| Ripple Current @ Low Frequency | 410mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Tape & Box (TB) |
| Paket / krabice | Radial, Can | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks | Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 140 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 270µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 270µF | Aplikace | General Purpose |