domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > UUQ1C331MCL6GS
UUQ1C331MCL6GS
UUQ1C331MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UUQ1C331MCL6GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UUQ1C331MCL6GS
Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number UUQ1C331MCL6GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série UUQ
Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 465mA @ 10kHz