UUQ1C471MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UUQ1C471MCL6GS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UUQ1C471MCL6GS |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UUQ1C471MCL6GS | Výrobce | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | UUQ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 310mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 465mA @ 10kHz |