173-E25-113R461
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 173-E25-113R461 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 173-E25-113R461 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 173-E25-113R461 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 19370 pcs | Datový list | 173-Eyy-11yRyy1 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 3 (DB, B) | Shell Materiál, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Série | 173-E, M Series | Obal | Tray |
| Ostatní jména | NOR1841 | Provozní teplota | -50°C ~ 100°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 25 |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | příruba Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Funkce | Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets | Detailní popis | 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |
| Materiál kontaktu | Brass | Kontaktní formulář | Machined |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash | Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins | styl konektor | D-Sub |
| Barva | White | Spacing Spacing | 0.283" (7.20mm) |