domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > 173-E25-213R141
173-E25-213R141
173-E25-213R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 173-E25-213R141 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 173-E25-213R141
Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
(v amerických dolarech)
1 pcs20 pcs40 pcs60 pcs
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 173-E25-213R141 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13840 pcs Datový list 173-Exx-21xRxx1 DrawingBackshell Reference Guide
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated
Série 173-E, M Series Obal Tray
Ostatní jména 173-125FEA
173E25213R141
Provozní teplota -50°C ~ 100°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polyamide (PA6T), Nylon 6T
příruba Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Funkce Mounting Brackets
Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Brass
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka Flash
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub Barva White
Spacing Spacing 0.283" (7.20mm)