179-037-413R491
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 179-037-413R491 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 179-037-413R491 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A |
Product parameter
| Part Number | 179-037-413R491 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8489 pcs | Datový list | 179-yyy-413R491 |
| Série | 179 | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 179-37MFE | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2, 2 | Počet poloh | 37, 37 |
| Typ montáže | Board Edge, Through Hole, Right Angle | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| příruba Feature | Housing/Shell (4-40) | Funkce | Board Lock, Grounding Indents, Shielded |
| Detailní popis | 37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 5A |
| Typ kontaktu | Signal | Materiál kontaktu | Brass |
| Kontaktní formulář | Stamped | Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | D-Sub - Stacked | Barva | Black |
| Spacing Spacing | 0.318" (8.08mm) |