179-037-413R671
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 179-037-413R671 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 179-037-413R671 |
|---|---|
| Výrobce | NorComp |
| Popis | CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A |
Product parameter
| Part Number | 179-037-413R671 | Výrobce | NorComp |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 10819 pcs | Datový list | 179-yyy-413R671 |
| Série | 179 | Obal | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Počet řádků | 2, 2 |
| Počet poloh | 37, 37 | Typ montáže | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Board Lock, Grounding Indents, Shielded | Detailní popis | 37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Typ kontaktu | Signal |
| Materiál kontaktu | Brass | Kontaktní formulář | Stamped |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash | Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets | styl konektor | D-Sub - Stacked |
| Barva | Black | Spacing Spacing | 0.318" (8.08mm) |