EVFL375ER100JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EVFL375ER100JE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EVFL375ER100JE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES CHAS MNT 100 OHM 5% 700W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EVFL375ER100JE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 100 OHM 5% 700W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5894 pcs | Datový list | EVF, EVR Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±260ppm/°C | Velikost / Rozměry | 2.087" Dia x 14.685" L (53.00mm x 373.00mm) |
| Série | Euro-Power | Režim panel | 100 Ohms |
| Příkon (W) | 700W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Tubular | Provozní teplota | -55°C ~ 350°C |
| montážní Feature | Brackets, Termination | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | Solder Lugs | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 100 Ohms ±5% 700W Wirewound Chassis Mount Resistor |