EVFT119EM100JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EVFT119EM100JE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EVFT119EM100JE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES CHAS MNT 100 OHM 5% 72W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | EVFT119EM100JE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 100 OHM 5% 72W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5979 pcs | Datový list | EVF, EVR Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±260ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.799" Dia x 4.685" L (20.30mm x 119.00mm) |
| Série | Euro-Power | Režim panel | 100 Ohms |
| Příkon (W) | 72W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Tubular | Provozní teplota | -55°C ~ 350°C |
| montážní Feature | Brackets (not included) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks | Lead Style | Solder Lugs |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 100 Ohms ±5% 72W Wirewound Chassis Mount Resistor | Složení | Wirewound |