HVF1206T1003FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HVF1206T1003FE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HVF1206T1003FE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES SMD 100K OHM 1% 0.3W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | HVF1206T1003FE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 100K OHM 1% 0.3W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 18985 pcs | Datový list | HVF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm) | Série | HVF |
| Režim panel | 100 kOhms | Příkon (W) | 0.3W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Ostatní jména | HVF1206T1003FEBK | Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.71mm) |
| Funkce | High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 100 kOhms ±1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film | Složení | Thick Film |