domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > HVF1206T1004FE
HVF1206T1004FE
HVF1206T1004FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HVF1206T1004FE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number HVF1206T1004FE
Výrobce Ohmite
Popis RES SMD 1M OHM 1% 0.3W 1206
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number HVF1206T1004FE Výrobce Ohmite
Popis RES SMD 1M OHM 1% 0.3W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30886 pcs Datový list HVF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1206
Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm) Série HVF
Režim panel 1 MOhms Příkon (W) 0.3W
Obal Bulk Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména HVF1206T1004FEBK Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.71mm)
Funkce High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Poruchovost -
Detailní popis 1 MOhms ±1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film Složení Thick Film