LVK25R010FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LVK25R010FE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LVK25R010FE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LVK25R010FE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5174 pcs | Datový list | LVK Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1224 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm) | Série | LVK |
| Režim panel | 10 mOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Počet účastnických ukončení | 4 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 10 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film |