TCH35PR240J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TCH35PR240J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TCH35PR240J |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.24 OHM 35W 5% TO220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TCH35PR240J | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.24 OHM 35W 5% TO220 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5508 pcs | Datový list | TAH20, TCH35 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±250ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | TO-220 |
| Velikost / Rozměry | 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm) | Série | TCH |
| Režim panel | 240 mOhms | Příkon (W) | 35W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | TO-220-2 |
| Ostatní jména | Q1089677 | Provozní teplota | -55°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Funkce | Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 240 mOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film | Složení | Thick Film |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
TCH9107M035B0055U - Výrobci:
AVX Corporation - Popis:
CAP TANT POLY 100UF 35V SMD - Na skladě: