TCH35PR470JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TCH35PR470JE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TCH35PR470JE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 0.47 OHM 35W 5% TO220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 240 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TCH35PR470JE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.47 OHM 35W 5% TO220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 12801 pcs | Datový list | TCH35 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±150ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | TO-220 |
| Velikost / Rozměry | 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm) | Série | TCH |
| Režim panel | 470 mOhms | Příkon (W) | 35W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | TO-220-2 |
| Ostatní jména | OHTCH35PR470JE OHTCH35PR470JE-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.591" (15.00mm) | Funkce | Moisture Resistant |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 470 mOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film |