domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > TFSD1K50JE
TFSD1K50JE
TFSD1K50JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TFSD1K50JE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TFSD1K50JE
Výrobce Ohmite
Popis RES 1.5K OHM 1W 5% AXIAL
(v amerických dolarech)
112 pcs
Product parameter
Part Number TFSD1K50JE Výrobce Ohmite
Popis RES 1.5K OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14647 pcs Datový list TFS Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.315" x 0.035" Rectangular x 0.827" L (8.00mm x 0.90mm x 21.00mm) Série TFS
Režim panel 1.5 kOhms Příkon (W) 1W
Obal Bulk Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 200°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Non-Inductive, Pulse Withstanding Poruchovost -
Detailní popis 1.5 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Složení Thick Film