TFSE470RJE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TFSE470RJE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TFSE470RJE |
|---|---|
| Výrobce | Ohmite |
| Popis | RES 470 OHM 1.5W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 112 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TFSE470RJE | Výrobce | Ohmite |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 470 OHM 1.5W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 11958 pcs | Datový list | TFS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.413" x 0.035" Rectangular x 0.827" L (10.50mm x 0.90mm x 21.00mm) | Série | TFS |
| Režim panel | 470 Ohms | Příkon (W) | 1.5W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | OHTFSE470RJE OHTFSE470RJE-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 470 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film |
| Složení | Thick Film |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
TFSDT-05-30-G-24.00-S - Výrobci:
Samtec, Inc. - Popis:
CABLE ASSEMBLY 30AWG 10 POS - Na skladě: