ECP-U1C334MA5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECP-U1C334MA5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECP-U1C334MA5 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 0.33UF 20% 16VDC 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 9000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs |
Product parameter
| Part Number | ECP-U1C334MA5 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.33UF 20% 16VDC 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 379804 pcs | Datový list | ECP-U1C334MA5 View All Specifications |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 16V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±20% |
| Ukončení | Solder Pads | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | ECP-U(A) | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Ostatní jména | ECPU1C334MA5 PCF1129TR |
Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Výrobní standardní doba výroby | 13 Weeks | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Funkce | Low ESR | dielektrikum Materiál | Acrylic, Metallized - Stacked |
| Detailní popis | 0.33µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric) | kapacitní | 0.33µF |