ECP-U1E103JB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECP-U1E103JB5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECP-U1E103JB5 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 10000PF 5% 25VDC 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ECP-U1E103JB5 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 10000PF 5% 25VDC 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4965 pcs | Datový list | ECPU(B) Type |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 25V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | Solder Pads | Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | ECP-U(B) | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | ECPU1E103JB5 PCF1535TR |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Acrylic, Metallized | Detailní popis | 10000pF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0603 (1608 Metric) |
| kapacitní | 10000pF | Aplikace | General Purpose |