ECQ-E2103RKF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECQ-E2103RKF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECQ-E2103RKF |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ECQ-E2103RKF | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 466792 pcs | Datový list | ECQ-E2103RKF View All Specifications |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 250V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.406" L x 0.169" W (10.30mm x 4.30mm) |
| Série | ECQ-E(F) | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | ECQE2103RKF | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.488" (12.40mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polyester, Metallized |
| Detailní popis | 10000pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial | kapacitní | 10000pF |