domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECQ-E2104JF
ECQ-E2104JF
ECQ-E2104JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECQ-E2104JF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECQ-E2104JF
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ECQ-E2104JF Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 517407 pcs Datový list ECQ-E2104JF View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.406" L x 0.228" W (10.30mm x 5.80mm)
Série ECQ-E(F) hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECQ-E2104JF-ND
ECQE2104JF
P14608
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.370" (9.40mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Metallized
Detailní popis 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapacitní 0.1µF