ECQ-E2153KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECQ-E2153KS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECQ-E2153KS |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD |
Product parameter
| Part Number | ECQ-E2153KS | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5286 pcs | Datový list | ECQ-E(K) Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 250V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) |
| Série | ECQ-E(K) | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | E2153 ECQ-E2153KZS ECQE2153KS |
Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.354" (9.00mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Metallized | Detailní popis | 0.015µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial |
| kapacitní | 0.015µF | Aplikace | General Purpose |