domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECQ-E2154JF3
ECQ-E2154JF3
ECQ-E2154JF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECQ-E2154JF3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECQ-E2154JF3
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1500 pcs
Product parameter
Part Number ECQ-E2154JF3 Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 347337 pcs Datový list ECQ-E2154JF3 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)
Série ECQ-E(F) hodnocení -
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECQE2154JF3 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.622" (15.80mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Metallized
Detailní popis 0.15µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapacitní 0.15µF