domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-F2824RJA
ECW-F2824RJA
ECW-F2824RJA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-F2824RJA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-F2824RJA
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
400 pcs
Product parameter
Part Number ECW-F2824RJA Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81514 pcs Datový list ECW-F2824RJA View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.713" L x 0.315" W (18.10mm x 8.00mm)
Série ECW-F(A) hodnocení -
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECWF2824RJA Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.82µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.82µF