domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-F2W184JAB
ECW-F2W184JAB
ECW-F2W184JAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-F2W184JAB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-F2W184JAB
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.18UF 5% 450VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number ECW-F2W184JAB Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.18UF 5% 450VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 182079 pcs Datový list ECW-F2W184JAB View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 450V
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.512" L x 0.240" W (13.00mm x 6.10mm)
Série ECW-F(A) hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECWF2W184JAB Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.598" (15.20mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.18µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.18µF