domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-HA3C622H
ECW-HA3C622H
ECW-HA3C622H
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-HA3C622H s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-HA3C622H
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ECW-HA3C622H Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 6200PF 3% 1.6KVDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 280909 pcs Datový list ECWH Series, (Suffix A)
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1600V (1.6kV)
Napìtí - AC - Tolerance ±3%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.701" L x 0.280" W (17.80mm x 7.10mm)
Série ECW-H(A) hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECWHA3C622H
P15430
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.386" (9.80mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 6200pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 6200pF