ECW-HA3C682H4
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-HA3C682H4 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECW-HA3C682H4 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic Electronic Components |
| Popis | CAP FILM 6800PF 3% 1.6KVDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ECW-HA3C682H4 | Výrobce | Panasonic Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 6800PF 3% 1.6KVDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 302216 pcs | Datový list | ECWH Series, (Suffix A) |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | - |
| Tolerance | 6800pF | Ukončení | PC Pins |
| Povrchová montáž Land Velikost | 0.591" (15.00mm) | Velikost / Rozměry | 0.701" L x 0.240" W (17.80mm x 6.10mm) |
| Série | ECW-H(A) | Stav RoHS | Bulk |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | High Frequency, Switching | Polarizace | Radial |
| Ostatní jména | ECWHA3C682H4 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks | Výrobní číslo výrobce | ECW-HA3C682H4 |
| Životnost @ Temp. | - | Výška - Sedící (Max) | 0.476" (12.10mm) |
| Funkce | - | Rozšířený popis | 6800pF ±3% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±3% | dielektrikum Průměr | Polypropylene (PP), Metallized |
| Popis | CAP FILM 6800PF 3% 1.6KVDC RAD | Proud - Únik | 1600V (1.6kV) |